Komentarze na Instagramie
Komentarze na Instagramie

Komentarze na Instagramie

4.8/5 - 87 Opinii

Komentarze na Instagramie są równie ważne, jak polubienia czy obserwujący. Niestety, ale wielu użytkowników o tym zapomina, a to przecież one świadczą o zaangażowaniu naszych followersów na naszym profilu.

Super
oferty

Porównujemy wszystkie dostepne oferty i prezentujemy najlepsze na samej górze.

Szybka
dostawa

Sprawdź oferty z błyskawiczną dostawa nawet w 5 minut po złozeniu zamówienia.

Aktualne
dane

Aktualizujemy dane wszystkich zebranych ofert na bieząco.

Najlepsza oferta

5 komentarzy Już od: 9.99 zł
10 komentarzy Już od: 14.99 zł
25 komentarzy Już od: 29.99 zł

Co to są komentarze na Instagramie?

Z pewnością każdy użytkownik Instagrama doskonale wie czym są komentarze i dodał już nie jeden w swoim życiu. Jednak dla początkujących w mediach społecznościowych, wszystko może wydawać się dosyć skomplikowane.

Komentarze to nic innego jak pisemna forma naszych opinii na dany temat. Możemy wyrazić nimi swoją ekscytacje, jak i rozczarowanie czy złość. Niestety, ale w obecnych czasach służą one również do hejtu, zazwyczaj osób znanych w Internecie czy telewizji. Wielu internautów uważa, że są oni anonimowi i mogą pisać co się im jawnie podoba. Na szczęście tak nie jest. Każde urządzenie ma swój adres IP, po czym łatwo dojść do tego, kto jest autorem komentarzy.

Co to są komentarze na Instagramie

Dlaczego komentarze na Instagramie są ważne?

Wielu osobom wydaje się, że największe znaczenie mają followersi i lajki. Nie do końca tak jest. Komentarze także dają nam sporo korzyści.

 • Komentarze są najlepszym wyznacznikiem aktywności na Twoim profilu,
 • Jeden wpis może zaangażować innych do wyrażenia swojej opinii, a Twój post będzie chętniej wyświetlany w celu promocji,
 • Komentarze bardzo często dają mnóstwo motywacji do dalszej pracy, możemy w nich nie tylko pochwalić twórcę, ale także napisać co mógłby zmienić, aby było jeszcze lepiej,
 • W komentarzach można oznaczać inne konta, dzięki czemu więcej osób trafi na profil.

Dlaczego komentarze na Instagramie są ważne

Jak kupić komentarze na Instagramie?

Z komentarzami na Instagramie jest trochę inaczej niż w przypadku lajków czy followersów. Tutaj możesz trafić na stronę, gdzie są one dodawane z losową treścią, czego nie polecamy oraz takie napisane stricte przez Ciebie, co jest o wiele lepszym rozwiązaniem, ponieważ wiesz co dokładnie dostaniesz.

 1. Przede wszystkim zacznij od wyboru strony, na której chcesz je kupić. Dokładnie zapoznaj się z ofertą i tym w jaki sposób komentarze zostaną dostarczone na twoje konto. Koniecznie dowiedz się czy komentarze będą dodawane losowo, czy sam piszesz ich treść podczas składania zamówienia. Ta druga opcja jest o wiele lepsza, ponieważ piszesz je w dowolnym języku i stylu.
 2. Wybierz ilość i przejdź dalej.
 3. Podaj nazwę na Instagramie lub link do profilu/zdjęcia.
 4. Jeśli możesz samemu napisać treść komentarzy to teraz jest na to moment, jeśli nie – przejdź od razu do wyboru zdjęć, gdzie będą dodane komentarze.
 5. Opłać zamówienie. Gotowe.


Kupowanie komentarzy na Instagramie wcale nie jest drogie i trudne. Wręcz przeciwnie. Proces zajmuje kilka chwil, a ceny nie są wygórowane.

Jak kupić komentarze na Instagramie

Jaką liczbę komentarzy na Instagramie kupić?

Wiele osób zastanawia się, ile komentarzy kupić, aby cały proces wyglądał naturalnie. Klientom decydującym się na takie usługi zależy na tym, żeby nikt nie zorientował się, że coś zostało dokupione. Liczba ta jest zależna od tego, ile polubień jest pod danym postem. Komentarzy zazwyczaj jest o wiele mniej niż like.

Dla przykładu weźmy konto Weroniki Sowy, czyli @wersow. Ma ona 2,9 miliona obserwujących, a jej zdjęcia uzyskują od 100 do nawet 360 tysięcy lajków *. Komentarzy natomiast jest znacznie, znacznie mniej, ponieważ wahają się w okolicach 300 do 1000 w zależności od tego, ile polubień miało zdjęcie.

Jak więc sam widzisz z ilością komentarzy nie można przesadzić. Dlatego jeśli Twoje zdjęcia osiągają małą ilość zainteresowania, lepiej zacznij od podstawowych pakietów, które z czasem będziesz mógł powiększyć.

*Pod uwagę wzięliśmy ostatnie 12 postów Weroniki od 16 maja do 11 czerwca.

Jaką liczbę komentarzy na Instagramie kupić

Limit komentarzy na Instagramie

Każdy z użytkowników Instagrama, niezależnie od tego czy jest to konto prywatne czy firmowe, może dodać maksymalnie 60 komentarzy w godzinę. Przekraczanie tej liczby może skutkować blokadą Twojego profilu. Warto również pamiętać, że kopiowanie i wklejanie tego samego tekstu pod wieloma postami również może zakończyć się blokadą. Instagram walczy ze spamem i powielanymi się treściami, dlatego nawet jak dodasz 15 czy 20 takich samych komentarzy w ciągu godziny może to skończyć się nieciekawie.

Aby się przed tym uchronić warto poświęcić swój czas i pisać unikalnie treści. Pomocne będą tu synonimy, a nawet zmiana kolejności słów i całych zdań.

Limit komentarzy na Instagramie
 • Jak zdobyć darmowe komentarze na Instagramie?

  1. Komentuj posty innych, tak aby oni odwdzięczyli się tym samym,
  2. W opisie pod postem spytaj o opinię swoich obserwujących,
  3. Używaj stosownych hasztagów, żeby twój post trafił do szerszej grupy ludzi,
  4. Regularnie publikuj nowe zdjęcia i wideo,
  5. Odpisuj na komentarze.

 • Skąd pochodzą komentarze na Instagramie?

  Kwestia kont, z których dodane zostaną kupione przez ciebie komentarze jest zależna od tego, gdzie je kupisz. Wiele sklepów działa już na szczęście tak, że dodają oni usługi z aktywnych kont. Jednak wciąż są Ci, co dodają je za pomocą botów.

 • Czy kupowanie komentarzy na Instagramie jest legalne?

  Oczywiście, że tak. Nie ma żadnych prawnych przeciwskazań do kupowania komentarzy, lajków czy followersów. Jest to w stu procentach legalna taktyka, która w łatwy i szybki sposób pomoże Ci wypromować swoje konto.

 • Ile kosztują komentarze na Instagramie?

  Komentarze na Instagramie wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Ich cena zależy głównie od ilości, którą wybierzemy oraz możliwych, dodatkowo płatnych opcji. Pakiety zazwyczaj zaczynają się od 5 komentarzy do nawet 250. Cena początkowa waha się w granicach 10 złoty, a te najdroższe mogą kosztować niecałe 200zł. Zakup tego typu usług jest o wiele tańszy niż korzystanie z specjalistów biorących za to nawet kilkanaście tysięcy złoty.

 • Czy żeby kupić komentarze na Instagramie muszę podawać swoje dane do logowania?

  Żadna legalnie działająca strona internetowa nie poprosi Cię o tak wrażliwe dane. Jeśli usługodawca będzie wymagać loginu i hasła do Twojego konta na Instagramie, jak najszybciej wyjdź z takiej strony. Udostępnienie takich danych osobom trzecim, może skończyć się utratą konta.

Plusy i minusy kupowania komentarzy na Instagramie

Plusy kupowania komentarzy na Instagramie
 • Wzrost zaangażowania na profilu
 • Większe zaufanie do Twojego profilu oraz dodawanych treści,
 • Duże liczby na profilu, które mogą dawać nam prestiż,
 • Wyróżnienie się z tłumu,
 • Nie tracimy czasu na organiczne sposoby do zdobycia komentarzy na Instagramie,
 • Możliwość trafienia do postów proponowanych oraz zakładki eksploruj.
Minusy kupowania komentarzy na Instagramie
 • Musisz się liczyć z płatnością za komentarze. Ceny nie wysokie, ale jednak zawsze to pieniądz.
 • Niestety, ale nie wszystkie strony mają na celu działanie uczciwe, dlatego musisz uważać, gdzie kupujesz,
 • Kupując komentarze niskiej jakości lub boty, możesz liczyć się z negatywnymi konsekwencjami,
 • Nagłe wzrosty komentarzy może wzbudzić podejrzenie Twoich fanów. Staraj się kupować z głową.
 • Liczba komentarzy powinna rosnąć wraz z innymi wskaźnikami popularności tj. obserwacjami, wyświetleniami oraz polubieniami. To może powodować dodatkowe koszta.

Ostatnie wpisy na blogu

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Tylko najlepsze treści, tworzone przez specjalistów ze sfery mediów społecznściowych.

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku?

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre filmy na TikToku zdobywają miliony wyświetleń w krótkim czasie? Sekret tkwi w tworzeniu treści, które mają potencjał stać…

Facebook Ads skuteczne kampanie

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie?

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie? Czy wiesz, że Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji biznesu w dzisiejszych czasach? Według najnowszych badań, ponad 90% marketerów korzysta z…