Lajki na Fanpage
Lajki na Fanpage

Lajki na Fanpage

4.8/5 - 98 Opinii

Lajki na Fanpage to usługa, która pomoże Ci w szybki sposób wypromować Twoją stronę na Facebooku. Sam zakup przebiega szybko, a ceny wcale nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać.

Super
oferty

Porównujemy wszystkie dostepne oferty i prezentujemy najlepsze na samej górze.

Szybka
dostawa

Sprawdź oferty z błyskawiczną dostawa nawet w 5 minut po złozeniu zamówienia.

Aktualne
dane

Aktualizujemy dane wszystkich zebranych ofert na bieząco.

Najlepsza oferta

100 lajków Już od: 19.99 zł
250 lajków Już od: 34.99 zł
500 lajków Już od: 59.99 zł

Co to są lajki na fanpage?

Lajki na fanpage to łączna ilość osób/fanów, która polubiła Twoją stronę na Facebooku. Opcji tej nie można wyłączyć. Oznacza to, że każdy kto wejdzie na Twój fanpage będzie mógł zobaczyć, ile użytkowników go lubi. Każdy, kto zdecydował się na kliknięcie „lubię to” automatycznie staje się jej obserwującym. Dzięki temu będą się im wyświetlać nowe posty czy też zdjęcia dodane przez Ciebie na stronę.

Im więcej osób polubi Twój fanpage na Facebooku tym lepiej, ponieważ algorytm serwisu zacznie ją bardziej promować. W ten sposób możesz zdobyć nowych fanów i lajki pod postami.

Pamiętaj, że usługa ta kierowana jest wyłącznie na fanpage, a nie na zdjęcia czy post. Składając zamówienie na jednej ze stron internetowych, upewnij się wybrałeś odpowiednią usługę i podasz właściwy link.

Co to są lajki na fanpage

Czy lajki na fanpage na facebooku są ważne?

Duża ilość lajków na fanpage jest szczególnie ważna dla przedsiębiorców, którzy w taki sposób chcą wypromować swoją markę. Polubienia są kluczowym elementem całej układanki. Im więcej osób śledzi Twoją stronę, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaną oni Twoimi klientami. Z pomocą mediów społecznościowych w łatwy, szybki, a co najważniejsze darmowy sposób, możesz poinformować o nowościach w swoim sklepie, nowym kuponie rabatowym czy wielkiej, sezonowej wyprzedaży.

Nie można zapomnieć o tym, że ilość lajków na fanpage świadczy również o prestiżu danej marki. To natomiast wpływa na zaufanie nowych klientów. Ludzie o wiele chętniej kupują odzież czy inne artykuły z lubianych i znanych przez innych stron.

Co więc zyskasz, dzięki polubieniom na fanpage?

 • Więcej nowych klientów, którzy mogą się przerodzić w tych stałych,
 • Dodatkową promocję od algorytmów Facebooka,
 • Wizerunek lubianej/popularnej strony.

Czy lajki na fanpage na facebooku są ważne

Dlaczego warto kupić lajki na fanpage?

W obecnych czasach nie każdy z nas ma czas na pracę organiczną w mediach społecznościowych. To właśnie dla takich ludzi z pomocą przychodzą wszystkie serwisy oferujące lajki, obserwacje czy też wyświetlenia na Facebooku. Z ich pomocą oszczędzisz nie tylko czas, ale także energię i pieniądze, które mógłbyś zainwestować w profesjonalne firmy zajmujące się promocją w social mediach.

Zakup lajków na fanpage będzie szczególnie pomocny dla małych firm, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w promocji w mediach społecznościowych.

dlaczego warto kupić lajki na fanpage

Jak kupić lajki na fanpage?

Zakup lajków na fanpage jest dziecinnie prosty i nie zajmie Ci dużo czasu. WAŻNE! Pamiętaj, że Twoja strona musi być w stu procentach publiczna. Inaczej realizacja Twojego zamówienia nie będzie możliwa.

 1. Wybierz stronę, na której chcesz kupić lajki na fanpage.
 2. Zdecyduj o ilości – usługodawcy zazwyczaj oferują od 25 do 10 000 polubień.
 3. Możesz dokupić dodatkowe opcje takie, jak błyskawiczna realizacja czy stopniowe dodawanie.
 4. Podaj link do swojej strony na Facebooku – pamiętaj, że musi być ona w pełni publiczna, inaczej realizacja zamówienia nie będzie możliwa.
 5. Opłać zamówienie i czekaj na efekty.

jak kupić lajki na fanpage

Jak zdobyć lajki na fanpage za darmo?

Najlepszym rozwiązaniem na zdobycie dużej ilości lajków na fanpage jest połączenie pracy organicznej z ich zakupem. Musisz pamiętać, że zdobycie aktywnych fanów na swoim profilu wymaga przede wszystkim czasu, ale również nakładu pracy. Bądź aktywny i wrzucaj nowy post minimum raz w tygodniu. Odległość pomiędzy nimi nie może być ani za długa, ponieważ wtedy wszyscy o Tobie zapomną, ani za krótka, bo użytkownicy będą mieć dość nadmiaru. Uważamy, że 2-3 posty tygodniowo będą idealnym rozwiązaniem.

Istotnym czynnikiem jest również odpisywanie na komentarze. Dajesz wtedy znać, że je czytasz, a opinia Twoich obserwujących jest dla Ciebie ważna. Aby zachęcić do komentowania możesz na początku lub końcu opisu zadać pytanie.

Inne metody na zdobycie lajków na fanpage za darmo:

 • Zaproś swoich znajomych do polubienia Twojej strony,
 • Zorganizuj konkurs na Facebooku,
 • Nie zapominaj o dodawaniu relacji,
 • Odpisuj na wiadomości,
 • Dodaj link do swojego fanpage na inne media społecznościowe – na przykład BIO na Instagramie,
 • Dziel się swoją wiedzą oraz pokazuj pracę od kuchni,
 • Włącz opinie na Fanpage'u.

Jak zdobyć lajki na fanpage za darmo
 • Ile kosztują lajki na fanpage?

  Ceny, mimo, że są do siebie zbliżone, to mogą się one nieznacznie różnić na różnych stronach internetowych. Jednak te najmniejsze pakiety zaczynają się w okolicach 8 złoty, a te najdroższe dochodzą do nawet 700 złoty. Ilość, którą wybierzemy to główny czynnik tego, ile końcowo zapłacimy. Oczywiście możemy zdecydować się na dodatkowo płatne opcje, jak na przykład realne konta czy błyskawiczna realizacja.

 • Czy kupowanie lajków na fanpage jest legalne?

  Nie ma żadnego, prawnego przeciwskazania do kupowania lajków na fanpage. Cały proces jest więc w 100% legalny.

 • Czym się różnią lajki na fanpage od lajków na Facebooku?

  Lajki na Facebooku mogą zostać dodane jedynie do publicznych postów i zdjęć. Są to więc polubienia do tego co publikujemy. Natomiast lajki na fanpage, bezpośrednio na jakąś stronę na Facebooku, czyli zwiększamy dzięki temu liczbę fanów.

 • Ile lajków na fanpage kupić?

  Na te pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależne jest od tego, ile aktualnie mamy lajków na naszym fanpage. Radzimy jednak, zaczynać od mniejszych pakietów polubień i z każdym zamówieniem stopniowo ją zwiększać. Taki przyrost będzie wyglądać naturalnie, a dla wielu klientów ważne jest to, żeby nikt nie zorientował się o ich zakupach.

Plusy i minusy kupowania lajków na Fanpage na Facebooku

Plusy kupowania lajków na Fanpage na Facebooku
 • Możliwy wzrost sprzedaży dzięki promowaniu się na stronie na Facebooku,
 • Znalezienie nowych osób, które zainteresują nasze posty i strona internetowa,
 • Duże liczby na lajków na stronie, które mogą dawać nam prestiż,
 • Wyróżnienie się wsród innnych stron na Facebooku,
 • Nie musimy tracić czasu na organiczne pozyskiwanie lajków na Fanpage na Fb.
minusy kupowania lajków na Fanpage na Facebooku
 • Koszty za dodatkowe lajki na fanpage,
 • Możesz trafić na nieuczciwego sprzedawcę lajków na stronę na FB,
 • Kupując lajki na stronę niskiej jakości lub boty, możesz liczyć się z negatywnymi konsekwencjami,
 • Nagłe wzrosty like na stronie mogą wzbudzić podejrzenie Twoich fanów. Staraj się kupować z głową.

Ostatnie wpisy na blogu

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Tylko najlepsze treści, tworzone przez specjalistów ze sfery mediów społecznściowych.

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku?

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre filmy na TikToku zdobywają miliony wyświetleń w krótkim czasie? Sekret tkwi w tworzeniu treści, które mają potencjał stać…

Facebook Ads skuteczne kampanie

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie?

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie? Czy wiesz, że Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji biznesu w dzisiejszych czasach? Według najnowszych badań, ponad 90% marketerów korzysta z…