Lajki na TikToku
Lajki na TikToku

Lajki na TikToku

4.7/5 - 88 Opinii

Lajki na TikToku to usługa, która w szybki i tani sposób pozwoli Ci na wypromowanie Twoich filmików. Jeśli chcesz, aby Twoje wideo stało się viralem niezbędne będą do tego właśnie polubienia, które możesz zdobyć organicznie lub kupić.

Super
oferty

Porównujemy wszystkie dostepne oferty i prezentujemy najlepsze na samej górze.

Szybka
dostawa

Sprawdź oferty z błyskawiczną dostawa nawet w 5 minut po złozeniu zamówienia.

Aktualne
dane

Aktualizujemy dane wszystkich zebranych ofert na bieząco.

Najlepsza oferta

50 lajków Już od: 3.99 zł
100 lajków Już od: 6.99 zł
250 lajków Już od: 14.99 zł

Co to są lajki na TikToku?

Lajki na TikToku wcale nie różnią się od tych na Instagramie czy Facebooku. Są to czerwona serduszka, które przedstawiają ilość polubień danego filmiku. Mają one ogromny wpływ na popularność wideo. Pozwalają one użytkownikom wyrazić swoje zadowolenie, a twórcom dają motywację do dalszego działania na danej platformie.

Jak polubić filmik na TikToku? Są na to dwa sposoby. Pierwszy z nich to po prostu kliknięcie ikony białego serduszka, który znajduje się po prawej stronie ekranu. Gdy kolor zmieni się na czerwony, mamy pewność, że filmik został polubiony. Druga metoda to szybkie, dwukrotne kliknięcie w środek ekranu.

Zdobyć lajki na TikToku można na dwa sposoby – organiczny lub poprzez ich zakup. Ten pierwszy wymaga od nas zdecydowanie więcej czasu jak i pracy. Natomiast drugi jest szybki, prosty, a co najważniejsze tani. Jednak osobiście polecamy połączenie obydwu metod.

Co to są lajki na TikToku

Dlaczego warto kupić lajki na TikToku?

Zakup lajków na TikToku jest świetną opcją dla osób, które nie mają na tyle czasu, aby starać się o nie samemu. Pomagają się one szybciej wybić i trafić do DC, co na pewno przyciągnie do nas nowych obserwujących. Duże liczby na naszym koncie jeszcze bardziej zmotywują nas do działania i sprawią, że będziemy chcieli tworzyć coraz to lepszy kontent.

Co ciekawe lajki na TikToku są pomocne nie tylko twórcom filmików, ale również osobom lajkującym. Jak to możliwe? Aplikacja TikTok posiada świetną opcję, jaką jest specjalna zakładka, gdzie są wszystkie polubione przez nas TikToki.

Inne powody, dla których warto kupić lajki na TikToku:

 • Tania inwestycja,
 • Nasze filmiki będą promowane przez algorytmy TikToka,
 • Nasze wideo będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto kupić lajki na TikToku

Jak kupić lajki na TikToku?

Kupienie lajków na TikToku jest naprawdę proste i szybkie. Wystarczy kilka kroków, żeby nasze konto zaczęło wyglądać bardziej profesjonalnie dzięki dużym liczbom.

 1. Znajdź stronę, na której chcesz kupić polubienia i dokładnie zapoznaj się z ofertą.
 2. Wybierz pakiet, czyli ilość. Dodatkowo wiele sklepów oferuje płatną personalizację, jak na przykład błyskawiczną realizacje czy gwarancję premium.
 3. Przejdź dalej i podaj nazwę swoje konta lub wklej do niego link – zależy o co prosi strona.
 4. Wybierz wideo, do którego chcesz kupić promocję. Warto sprawdzić czy pakiet można podzielić na więcej niż jeden filmik!
 5. Przejdź dalej do opłacenia zamówienia i czekaj na efekty.
Pamiętaj, że prawie każda strona internetowa ma swój, prywatny poradnik o tym, jak kupić lajki na TikToku. Tam znajdziesz więcej szczegółowych informacji.

Jak kupić lajki na TikToku

Jak zdobyć darmowe lajki na TikToku?

Najlepsze co możesz zrobić dla swojego konta na TikToku to połączyć zakup lajków, obserwujących i wyświetleń z organicznymi sposobami. Takich metod jest oczywiście wiele, ale my wybraliśmy te najpopularniejsze i najskuteczniejsze.

Przede wszystkim bądź aktywny. Nie chodzi tu tylko o regularne dodawanie nowych treści, ale również lajkowanie i komentowanie filmików innych twórców. Kolejnym ważnym czynnikiem są hasztagi, które musisz umieszczać w opisie swoich TikToków. Pamiętaj, że muszą być one związane z tematyką, którą poruszasz. Nie zapomnij także o estetyce i zachęceniu innych do obejrzenia całości.

Jak zdobyć darmowe lajki na TikToku

Najpopularniejsze polskie konta na TikToku

TikTok w Polsce jest bardzo popularny. Są tu zarówno konta „widmo”, które służą jedynie do przeglądania filmików i ich komentowania oraz takie, które cieszą sporą oglądalnością. Na polskim TikToku prym wiedzie @jeleniewska, która ma aż 13.4 miliona obserwujących. Swoje wideo nagrywała między innymi z Wersow czy Khaby Lame. Od jakiegoś czasu posiada ona również swój kanał na YouTube.

Inne popularne konta na TikToku:

 • @gruby_wielorybek – 1.7 miliona obserwujących – jego kontent polega na gotowaniu z widzami.
 • @szalina.malina – 1.1 miliona obserwujących – zasłynęła z filmików o tematyce szkolnej, które dotyczyły jej crusha.
 • @zetkacper – 912.8 tysięcy obserwujących – śmieszne filmiki przedstawiające zachowanie nauczycieli w szkołach.
 • @jasperrr55 – 1.9 miliona obserwujących – głównie lifestyle i ciekawe momenty z jego życia.
 • @prawomarcina – 1.1 miliona obserwujących – jak sama nazwa wskazuje, porusza on kwestie prawne.

Najpopularniejsze polskie konta na TikToku
 • Jak skopiować link do TikToka?

  Skopiowanie linku do filmiku na TikToku jest banalnie proste. Wystarczy, że wejdziesz w aplikację, a następnie w filmik, do którego link chcesz skopiować. Kliknij na białą strzałkę, znajdującą się po prawej stronie ekranu. W drugiej kolumnie znajdziesz fioletową ikonkę z białym spinaczem z podpisem „skopiuj link”. Kliknij na to, a po chwili pokaże się komunikat, że link został skopiowany do schowka.

 • Czy zakup lajków na TikToku jest legalny?

  Nie ma żadnych przeciwskazań prawnych do tego, aby nie kupować lajków, obserwujących czy wyświetleń na TikToku. Wszystko jest w pełni legalne. Oczywiście warto mieć na uwadze, że nie każdy sprzedawca chce być fair wobec swoich klientów, dlatego należy być czujnym.

 • Czy inni będą wiedzieć że kupiłem lajki na TikToku?

  Mogą, ale nie muszą. Jak to możliwe? Każdy taki zakup musi być z głową. Dziwnie wygląda sytuacja, kiedy ktoś kto ma 89 polubień, nagle ma ich kilka tysięcy. Dlatego tak ważne jest stopniowe kupowanie i zaczynanie od mniejszych pakietów, które z każdym zamówieniem możesz powiększać.

 • Czy dużo lajków na TikToku sprawi że będę w DC?

  Oczywiście, że tak. Duże liczby na Twoim profilu sprawią, że algorytmy TikToka będzie Cię chętniej promować, przez co jest większa szansa na trafienie do zakładki „dla Ciebie”. To sprawi, że zdobędziesz więcej followersów i polubień.

 • Ile kosztują lajki na TikToku?

  Lajki na TikToku nie są drogie. Wielu osobom wydaje się, że taka usługa musi być kosztowna, ponieważ jest ona trudna do zdobycia. Na szczęście tak nie jest. Cena lajków na TikToku oczywiście zależy od tego, na jaką ilość się zdecydujemy. Jednak zazwyczaj ceny wahają się w okolicach 10 złoty za 5o polubień.

Plusy i minusy kupowania lajków na TikToku

Plusy kupowania lajków na TikToku
 • Zwiększona sprzedaż dla marek i firm, promujących się na TikToku,
 • Znalezienie nowych, potencjalnych klientów, którzy mogą odwiedzić naszą stronę internetową,
 • Wysoka ranga i prestiż profilu na TikToku,
 • Nie tracimy czasu na organiczne sposoby do zdobycia lajków na TikToku,
 • W łatwy sposób możemy wgryźć się w algorytm i nasze treści będą w DC.
Minusy kupowania lajków na TikToku
 • Musisz liczyć się z poniesieniem kosztów za lajki na TikToku,
 • Kupując lajki niskiej jakości, z niepewnych zródeł, ryzykujesz blokadą konta,
 • Nagłe, duże przypływy lajków na TikToku mogą wzbudzić podejrzenia. Bądź ostrożny/a,
 • Wzrost lajków powinien nieść za sobą wzrost innych wskaźników tj. obserwacji i wyświetleń.

Ostatnie wpisy na blogu

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Tylko najlepsze treści, tworzone przez specjalistów ze sfery mediów społecznściowych.

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku?

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre filmy na TikToku zdobywają miliony wyświetleń w krótkim czasie? Sekret tkwi w tworzeniu treści, które mają potencjał stać…

Facebook Ads skuteczne kampanie

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie?

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie? Czy wiesz, że Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji biznesu w dzisiejszych czasach? Według najnowszych badań, ponad 90% marketerów korzysta z…