Lajki na Facebooku
Lajki na Facebooku

Lajki na Facebooku

4.8/5 - 95 Opinii

Lajki na Facebooku to usługa, która w szybki i prosty sposób pomoże Ci wypromować Twoje posty i zdjęcia. Jeśli chcesz, żeby Twoja strona lub po prostu profil nabrały w siłę, to z pewnością przyda Ci się przy tym pomoc.

Super
oferty

Porównujemy wszystkie dostepne oferty i prezentujemy najlepsze na samej górze.

Szybka
dostawa

Sprawdź oferty z błyskawiczną dostawa nawet w 5 minut po złozeniu zamówienia.

Aktualne
dane

Aktualizujemy dane wszystkich zebranych ofert na bieząco.

Najlepsza oferta

50 lajków Już od: 10.99 zł
250 lajków Już od: 12.99 zł
500 lajków Już od: 14.99 zł

Co to są lajki na Facebooku?

Lajki na Facebooku to nic innego, jak reakcje dodawane pod zdjęciami, postami, a nawet komentarzami. Już od jakiegoś czasu Facebook wprowadził opcję dodawania więcej reakcji niż tylko polubienie. Obecnie możemy zareagować również: serduszkiem, które oznacza „super”, emotikonami - „ha ha”, „wow”, „przykro mi” „trzymaj się” i „wrr”. Dzięki temu użytkownik platformy może podzielić się z autorem swoimi odczuciami bez konieczności pisania ich. Jest to wygodna opcja dla wszystkich, którzy nie lubią wdawać się w często zbędne dyskusje.

Lajki na Facebooku świadczą o popularności postu czy też zdjęcia. Im więcej reakcji zdobędziemy, tym lepiej. Dodatkowo, kiedy algorytm serwisu zobaczy, że cieszy się to wysoką pozycją, sam zacznie nas promować innym użytkownikom.

Co to są lajki na Facebooku

Dlaczego warto kupić lajki na Facebooku?

Doskonale wiemy, że wciąż jest wiele osób, które nie są przekonane do kupowania lajków na Facebooku. Dlaczego? Często wydaje im się to zbędne, drogie, a nawet niebezpieczne. Oczywiście wszystkie te obawy są bezpodstawne, ponieważ jeśli wybierzemy profesjonalną stronę internetową nie musimy bać się o oszustwo czy wygórowane ceny.

Najważniejszymi zaletami zakupu polubień na Facebooku są przede wszystkim czas, mały nakład pracy oraz nieduży koszt całego zamówienia. Kupując tego typu usługi nie marnujemy kilku, a nawet kilkunastu godzin tygodniowo na organiczną, samodzielną pracę. Wystarczy kilka kliknięć, chwila cierpliwości, a pod naszymi postami liczby same zaczną rosnąć. Warto wspomnieć, że takie zamówienia będą o wiele tańszą opcją w porównaniu do profesjonalnych firm, specjalizujących się w promowaniu stron na Facebooku. Jest to szczególnie ważne dla małych marek, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Kolejny powód to wzbudzanie zaufania u nowych, potencjalnych klientów. Jeśli ktoś, kto pierwszy raz odwiedza nasz profil na Facebooku i zobaczy na nim duże liczby, z pewnością stwierdzi, że musimy być kimś. Jest to bardzo ważny aspekt dla firm, którym zależy na jak największej sprzedaży swoich produktów czy usług.

Dlaczego warto kupić lajki na Facebooku

Jak kupić lajki na Facebooku?

Proces zakupu lajków na Facebooku jest szybki i prosty. Pamiętaj, że Twoje konto lub strona muszą być w pełni publiczne, w innym przypadku realizacja zamówienia nie będzie możliwa.

 1. Wybierz jedną ze stron, która oferuje takie usługi.
 2. Zdecyduj jaką ilość chcesz kupić. Zazwyczaj strony internetowe oferują od 50/100 do 10000 polubień.
 3. Dobierz dodatkowe opcje, na przykład realne konta czy błyskawiczną realizację.
 4. Następnie podaj link do postu, do którego chcesz wykupić promocję.
 5. Opłać swoje zamówienie i czekaj na efekty promocji.
Aby mieć pewność, że na danej stronie poprawnie zakupisz lajki na Facebooku, zapoznaj się najpierw z opisem produktu. Powinny być tam zawarte wszystkie niezbędne informacje. W razie jakichkolwiek pytań, warto napisać wiadomość, na przykład na e-mail strony.

Jak kupić lajki na Facebooku

Jak zmienić ustawienia prywatności na Facebooku?

Przed złożeniem zamówienia na lajki na Facebooku koniecznie sprawdź czy Twoje konto jest w 100% publiczne. Kupowanie takich usług nie jest możliwe dla postów czy też zdjęć, które są prywatne, ponieważ wtedy strona internetowa nie jest w stanie tego zrealizować.

Wersja na PC:

 1. Wejdź na swoje konto na Facebooku, a następnie najedź na ikonkę swojego zdjęcia profilowego, w prawnym, górnym rogu ekranu.
 2. Wybierz sekcje „ustawienia i prywatność”, a później „ustawienia”.
 3. Po lewej stronie ekranu wybierz opcję „prywatność”.
 4. W sekcji „Twoja aktywność” na środku ekranu naciśnij „edytuj” przy „kto zobaczy Twoje przyszłe posty” – zupełnie tak, jak na tej grafice.
 5. Wybierz opcje „publiczne”. Gotowe!
Jak zmienić ustawienia prywatności na Facebooku

Jak zdobyć lajki na Facebooku za darmo?

Połączenie zakupu lajków na Facebooku z organiczną pracą, to zdecydowanie najlepsza metoda na sukces. Jak więc zdobyć takie polubienia zupełnie za darmo? Poniżej znajdziesz kilka sposobów:

 1. Odpowiadaj na wszystkie komentarze, nawet te negatywne, pod swoimi postami.
 2. Publikuj wysokiej jakości zdjęcia oraz poprawnie napisane posty.
 3. Nie bądź monotonny. Wrzucaj różnego rodzaju ciekawostki i informacje.
 4. Oznaczaj swoich znajomych oraz marki, na przykład ubrań, w swoich postach. Być może ktoś z nich udostępni to na swoim profilu.
 5. W postach pytaj swoich odbiorców o ich opinie lub po prostu o to, jak się dzisiaj czują. Takie angażowanie swojej publiczności z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści.
 6. Zaplanuj posty z wyprzedzeniem, tak aby zawsze na Twoim profilu było coś nowego.
 7. Możesz spróbować zorganizować jakiś konkurs dla wszystkich, którzy polubili i skomentowali Twój post.
 8. Analizuj statystki, żeby wiedzieć co jest najchętniej oglądane.
Pamiętaj, że algorytm Facebooka ucina zasięgi tym, którzy nie wnoszą nic ciekawego do ich platformy, dlatego warto jest przyłożyć się do tego raz, a porządnie.

Jak zdobyć lajki na Facebooku za darmo
 • Czy kupowanie lajków na Facebooku jest legalne?

  Oczywiście, że tak. Nie ma żadnego, prawnego przeciwskazania, aby nie można było kupować lajków na Facebooku. Metoda ta jest bardzo popularna już od kilku dobrych lat i korzystają z niej nie tylko zwykli użytkownicy, ale również celebryci znani z telewizji czy świata muzyki.

 • Czy kupowanie lajków na Facebooku jest bezpieczne?

  Kupowanie lajków na Facebooku jest zupełnie bezpieczne, jeśli wybierzemy odpowiednią stronę. Pamiętaj, żeby nigdy nie podawać danych swojej karty płatniczej czy danych do logowania. Jeśli jakaś strona prosi Cię o takie informacje, natychmiast ją zamknij. Warto także przed zakupem jakiejś usługi sprawdzić opinie na jej temat.

 • Czy muszę podać dane do logowania żeby kupić lajki na Facebooku?

  Nie! Dane do logowania nigdy nie powinny być wymagane. Pamiętaj, że podanie tak wrażliwych danych może równać się z utratą konta już na zawsze.

 • Czym różnią się lajki na Facebooku od lajków na fanpage?

  Lajki na Facebooku mogą zostać dodane jedynie do publicznych postów i zdjęć. Są to więc polubienia do tego co publikujemy. Natomiast lajki na fanpage, bezpośrednio na jakąś stronę na Facebooku, czyli zwiększamy dzięki temu liczbę fanów.

Plusy i minusy kupowania lajków na Facebooku

Plusy kupowania lajków na Facebooku
 • Możliwy wzrost sprzedaży dzięki promowaniu się na Facebooku,
 • Znalezienie nowych osób, które zainteresują się naszą stroną internetową,
 • Duże liczby na lajków pod postami, które mogą dawać nam prestiż,
 • Wyróżnienie się wsród innnych na Facebooku,
 • Nie musimy tracić czasu na organiczne pozyskiwanie lajków na Facebooku.
minusy kupowania lajków na Facebooku
 • Musisz liczyć się z kosztami za dodatkowe lajki na fb,
 • Możesz trafić na nieuczciwego sprzedawcę lajków na facebooku,
 • Kupując lajki niskiej jakości lub boty, możesz liczyć się z negatywnymi konsekwencjami,
 • Nagłe wzrosty polubień mogą wzbudzić podejrzenie Twoich fanów. Staraj się kupować z głową.

Ostatnie wpisy na blogu

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Tylko najlepsze treści, tworzone przez specjalistów ze sfery mediów społecznściowych.

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku?

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre filmy na TikToku zdobywają miliony wyświetleń w krótkim czasie? Sekret tkwi w tworzeniu treści, które mają potencjał stać…

Facebook Ads skuteczne kampanie

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie?

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie? Czy wiesz, że Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji biznesu w dzisiejszych czasach? Według najnowszych badań, ponad 90% marketerów korzysta z…