Lajki na YouTube
Lajki na YouTube

Lajki na YouTube

4.7/5 - 101 Opinii

Łapki w górę na YouTube to usługa, która pomoże Ci w szybki i łatwy sposób wypromować Twój filmik na tej platformie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z YouTube, to z pewnością przyda Ci się pomoc.

Super
oferty

Porównujemy wszystkie dostepne oferty i prezentujemy najlepsze na samej górze.

Szybka
dostawa

Sprawdź oferty z błyskawiczną dostawa nawet w 5 minut po złozeniu zamówienia.

Aktualne
dane

Aktualizujemy dane wszystkich zebranych ofert na bieząco.

Najlepsza oferta

25 lajków Już od: 7.99 zł
50 lajków Już od: 10.99 zł
100 lajków Już od: 14.99 zł

Co to są łapki w górę na YouTube?

Łapki w górę na YouTube to nic innego, jak po prostu lajki na YouTube. Pozwalają one w szybki i łatwy sposób wyrazić swoją opinię na temat danego filmu na platformie. Dzięki nim algorytm YouTube wie, co się nam podoba i może lepiej dopasować proponowane nam filmiki. Dla twórców łapki w górę są motywacją do dalszej pracy i informacją, że dany kontent podoba się widzom i z pewnością obejrzą jego kontynuację. Teraz już wiesz, dlaczego prawie zawsze słyszysz od nich, abyś zostawił kciuka w górę. Dodatkowo duża ilość polubień na YouTube sprawia, że ich film jest bardziej promowany. W ten sposób mają oni okazję trafić do większej ilości nowych osób i zdobyć stałych subskrybentów.

Oczywiście ich przeciwieństwem są łapki w dół, które przedstawiają negatywne emocje. Jednak platforma YouTube już jakiś czas temu wprowadziła opcję, że tylko twórcy mogą zobaczyć, ile ich dostali. Znalazł się, jednak na to sposób – wtyczka Return YouTube Dislike, która ma za zadanie pokazać Ci, ile jest kciuków w dół.

Co to są łapki w górę na YouTube

Dlaczego łapki w górę na YouTube są ważne?

Jak już wspominaliśmy łapki w górę mają obustronną korzyść – dla widzów, jak i dla samego twórcy. Dla tej pierwszej grupy jest to oczywiście proponowanie im nowych filmów, które mogą ich zainteresować. Im więcej lajków zostawisz, tym algorytm YouTube lepiej dopasuje wideo pod Twoje oczekiwania. Dzięki temu korzystanie z aplikacji będzie dla ciebie przyjemniejsze i prostsze.

Dlaczego łapki w górę na YouTube są ważne dla twórców? Przede wszystkim motywacja do dalszej pracy i nagrywania. Jeśli widzisz, że to co robisz podoba się innym i z chęcią to oglądają, będziesz chciał robić to dalej na jeszcze wyższym poziomie. Duże liczby zawsze ładnie wyglądają, a tu dodatkowo sprawiają, że algorytmy będą polecać Twoje filmy dalej. Dodatkowo możesz w prosty sposób porównywać się z innym YouTuberami.

Dlaczego łapki w górę na YouTube są ważne

Dlaczego warto kupić łapki w górę na YouTube?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z YouTube to z pewnością Twoje wyniki Cię nie zadowalają. Nic w tym dziwnego, początki zawsze bywają trudne. Ale czy na pewno muszą takie być? Otóż nie! Zakup łapek górę to nieduża inwestycja, która pomoże Ci w sprawnym wypromowaniu Twoich filmów na YouTube. Co jeszcze możesz zyskać?

 • Nie tracisz czasu ani energii na organiczną pracę,
 • Zakup łapek w górę to niedroga inwestycja. Jest o wiele tańsza niż profesjonalne firmy,
 • Pomogą dotrzeć Ci do nowych widzów, a jeśli w ten sposób promujesz swoją markę – klientów,
 • Wpływają na pozycję wideo w wyszukiwaniu,
 • Ludzie chętniej oglądają to, co jest popularne,
 • Jest to szybki i prosty sposób na wybicie swojego kanału.

Dlaczego warto kupić łapki w górę na YouTube

Jak kupić łapki w górę na YouTube?

Sam proces nie jest skomplikowany ani czasochłonny. Wystarczy kilka kroków, żeby Twoje wideo na YouTube cieszyło się dużą popularnością.

 1. Wybierz stronę, na której chcesz kupić polubienia na YouTube.
 2. Zdecyduj, jaką ilość chcesz dodać do zamówienia. Zazwyczaj usługodawcy oferują od 25 do nawet 100 000 tysięcy.
 3. Możesz wybrać dodatkowo płatne opcje, jak na przykład błyskawiczną realizację czy realne konta.
 4. Podaj link do filmiku, który chcesz wypromować.
 5. Opłać zamówienie i czekaj na efekty. Gotowe.
Pamiętaj, że Twój kanał musi być w pełni publiczny!

Jak kupić łapki w górę na YouTube

Jak zdobyć łapki w górę na YouTube za darmo?

Mimo, że sam zakup łapek w górę już daje niesamowite efekty, to z pewnością będą one jeszcze lepsze, gdy połączysz je z pracą organiczną, czyli własną. Jest sporo metod, które zupełnie za darmo pomogą ci wypromować Twoje filmiki i sprawią, że będzie pod nimi duża liczba polubień. Poniżej znajdziesz kilka z nich.

Podstawową zasadą, którą stosuje chyba każdy YouTuber, to przypominanie swoim widzom na początku lub końcu filmu o zostawieniu łapki w górę. Niektórzy z nich dodają do tego, że po przekroczeniu jakiegoś progu, na przykład 50 tysięcy polubień, zrobią coś spektakularnego.

 • Organizuj konkursy,
 • Nagrywaj z innymi twórcami,
 • Dołącz do grup dla początkujących YouTuberów i poznaj metody innych,
 • Udostępniaj swoje filmy na innych mediach społecznościowych,
 • Czytaj i odpowiadaj na komentarze widzów,
 • Prowadź transmisje na żywo i informuj na nich o nowościach na swoim kanale.
Jak zdobyć łapki w górę na YouTube za darmo
 • Ile kosztują łapki w górę na YouTube?

  Cena łapek jest zależna od trzech czynników. Pierwszym jest oczywiście serwis, ponieważ każdy z nich ustala własne ceny. Drugim jest ilość – cena będzie inna w przypadku 50 łapek, a 1000. Trzecim są dodatkowo płatne opcje, jak na przykład błyskawiczna realizacja. Możemy Cię, jednak pocieszyć, bo lajki na YT wcale nie są tak drogie, jak może się to wydawać, a ich ceny zaczynają się od kilku złoty.

 • Ile łapek w górę na YouTube kupić?

  Wszystko uzależnione jest od tego, ile wyświetleń ma dane wideo. Dla przykładu, jeśli ma 1500 wyświetleń to naturalnie będzie wyglądać liczba 150, ponieważ nie każdy zostawia łapki w górę. Zwróć uwagę na jeden z największych kanałów na polskim YouTube – Karol Friz Wiśniewski, który w niecałe dwa tygodnie uzbierał 97 tysięcy łapek w górę przy prawie 1 400 000 wyświetleń.

 • Czy kupowanie łapek w górę na YouTube jest legalne?

  Oczywiście, że tak. Nie ma żadnych, prawnych przeciwskazań, aby nie kupować łapek w górę na YouTube. Musisz, jednak uważać na oszustów, którzy nie są fair wobec swoich klientów. Pamiętaj, żeby dokładnie zaznajomić się z usługą, opiniami i regulaminem.

 • Czy ktoś się dowie, że kupiłem łapki w górę na YouTube?

  Nie, jeśli zrobisz to w dobry sposób. Zacznij od kupowania mniejszej ilości lajków i stopniowo ją powiększaj. Pamiętaj, że musi być ona proporcjonalna do liczby wyświetleń. W innym przypadku przyrost nie będzie wyglądać naturalnie.

Plusy i minusy kupowania lajków na YouTube

Plusy kupowania lajków na YouTube
 • Wzrost sprzedaży dla marek i firm, które promują się na YouTube,
 • Znalezienie nowych, potencjalnych klientów, którzy będą częściej odwiedzać naszą stronę internetową,
 • Duże liczby lajków pod filmami to prestiż i zaufanie innych,
 • Wyróżnienie się, i promowanie przez algorytm YT
 • Nie tracimy czasu na organiczne sposoby do zdobycia łapek na YouTube.
Minusy kupowania lajków na YouTube
 • Dodatkowe łapki w górę na YouTube są płatne,
 • Uważaj na niebezpieczne strony oferujące lajki niskiej jakości, bo mogą one zniknąć po czasie,
 • Jeśli kupujesz sztuczne lajki na YouTube, narażasz się na karę od YouTube,
 • Duża ilość lajków na YouTube musi przekładać się trakże na wyświetlenia filmu.

Ostatnie wpisy na blogu

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Tylko najlepsze treści, tworzone przez specjalistów ze sfery mediów społecznściowych.

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku?

Jak tworzyć viralowe treści na TikToku? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre filmy na TikToku zdobywają miliony wyświetleń w krótkim czasie? Sekret tkwi w tworzeniu treści, które mają potencjał stać…

Facebook Ads skuteczne kampanie

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie?

Facebook Ads – Jak tworzyć skutecznie kampanie? Czy wiesz, że Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji biznesu w dzisiejszych czasach? Według najnowszych badań, ponad 90% marketerów korzysta z…